fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

8. klassid käisid õppereisil Peterburis

06.11.2019

10.–12. oktoobril toimus meie 8. klassidel õppereis Sankt-Peterburgi. Kolm reisipäeva pakkusid nii kultuuri-, arhitektuuri- kui erinevaid suurlinnaelamusi ja esialgu ehk eelarvamusega reisile sõitnutel muutus arvamus täielikult. Põhjamaade Veneetsiaks kutsutud Peterburi näitas end meile täies säras. Koos õpilastega külastasid Sankt-Peterburgi meie õpetajad Pille Rohtla, Jelena Panfilova, Olga Tenno ja õppejuht Külli Natka.

8.a ja 8.b klasside õpilased jagavad muljeid:
Oktoobris olime Peterburis 3 päeva. Klassiga elasime hotellis „Rossia“. Alustasime tutvumist maailmakuulsa Peterburi linnaga, mis rohkem kui 200 aastat oli Venemaa pealinnaks ja riigi „aknaks Euroopasse”. Esimesel päeval külastasime muuseumi „Grand makett Venemaa“ ja õhtul nautisime laevasõitu Neeva jõel, kus saime paadiga sõita sildade alt läbi. Teisel päeval imetlesime Smolnõi kloostriehitisi, külastasime Iisaku kirikut, mis on Peterburi suurim, aga ka üks suurimaid maailmas ja pärast muuseumi „Ermitaaž“. Olime seal üle ühe tunni ning kõige rohkem meeldisid maalid ja skulptuurid tollest ajast. Õhtul jalutasime kuulsal Nevski Prospektil, külastasime Kaasani Jumalaema katedraali. Kolmandal päeval sõitsime Tsarskoje Selosse – Puškinisse, kus imetlesime luksuslikku, keiserlikku sini-valget Katariina lossi koos merevaigutoaga, jalutasime kuulsates Katariina-, Aleksandri- ja Prantsuse parkides. Olime kuulnud palju head Peterburi kohta, aga ta ületas meie ootused mitmekordselt.
Kõik oli nii kaunis: kanalid, pargid, paleed!
Ilm oli külm, aga see ei seganud meie reisi.
Kokkuvõttes oli sõit Peterburgi väga huvitav ja lõbus.

Jalus