fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

9.–12. klasside suurüritus oli inspireeritud näosaatest

17.12.2014

Su-klass-kõlab-tuttavalt_370x240Audentese seekordne spordigümnaasiumi suurüritus „Su klass kõlab tuttavalt” oli omalaadsete seas järjekorras juba viieteistkümnes!

Erinevalt inspiratsiooniks olnud näosaatest oli klassidele antud ülesandeks loosi teel saadud aastakümne parimaid muusikapalasid parodeerida või järele teha. Seda, mida laval näha sai, võikski kirjeldama jääda: oli jäljendamist playbox’i vormis, oli klaveri- ja akordionimängu, laulsid solistid ja ansamblid ning nautida võis ka udupeent koreograafiat!

9.–12. klasside õpilaste kehastuses jõudsid lavale nii eestimaised kui ka üleilmse tuntusega artistid. Teiste hulgas võis kohtuda näiteks Michael Jacksoni, MC Hammeri, Charlie Chaplini, Village People’i, Marju Läniku, Velikije Luki, Toe Tagi ja isegi Mõmmi-aabitsa rebasepoiss Reinuga.

Kõigele laval toimunule andis hinnangu auväärne žürii, kuhu kuulusid vilistlane Ellen Anett Põldmaa, füüsikaõpetaja Enn Kirsman, koolidirektor Priit Ilver ja meelelahutaja Tõnis Milling. Au, kuulsuse, rändkarika ja annetustšeki vääriliseks tunnistati 12.d klass.

Palju õnne võitjatele ja suur tänu kõigile osavõtjatele!

Jalus