fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL, SPORDIGÜMNAASIUM

9. klassi õpilane esindas Eestit kadettide Euroopa karikaetapil

28.02.2022

19.–21. veebruar toimus Hispaanias Fuengirola linnas kadettide Euroopa karikaetapp judos. Kehakaalus -81 kg esindas Eestit meie 9.b klassi õpilane Andris Org. Esimeses ringis läks Andris loosi tahtel kokku Hispaania judokaga, keda ta suutis võita efektse heitega juba esimesel rünnakul. Veerandfinaali vastaseks oli tugev prantslane Mael Rio. Matš läks koguni lisaajale, kus Andris suutis kasutada vastase rünnakut ära ja tegi vastuheide, mis viis eestlase poolfinaali.

Poolfinaalis tuli vastu ameeriklane Balagezyan. Kohe matši avaminutil suutis Andris teha kiire waza-ari (pool võitu) väärilise heite, kuid järgmise ürituse kasutas vastane osavalt ära ja suutis kontreerida üritust, mida kohtunikud hindasid ka ippon’i vääriliselt. Ees oli matš hispaania esinumbri Vegara vastu. Hispaanlane alustas matši väga intensiivselt ja suutis teha kiire rünnaku, mis jättis meie mehe esimesena medalist ilma. See oli Andrise esimene suure tasemega võistlus kadettide vanuses ja tulemusega võib igati rahule jääda!

Nüüd on olulised punktid reitingusse saadud ja jätkub ettevalmistus Euroopa meistrivõistlusteks.

 

Jalus