fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

9. klassid said võimaluse anda õpetajate päeval tunde

17.10.2022

Tavapäraselt on 5. oktoobril, õpetajate päeval andnud erakoolis tunde 12. klasside õpilased. Nii ka sel aastal, kuid erandina said end klassi ees veel proovile panna ka erakooli 9. klasside õpilased – 4 tütarlast ja 10 noormeest.

9. klasside õpilased tõid pärast tundide asendamist välja, et neile meeldis, kui suurepäraselt ja sujuvalt väiksemate põnnide õpetamine kulges. Tõeliselt meelepärane oli, kui hästi lapsed õppisid ja sõna kuulasid. Üllatas, et nad ei püüdnudki tunnis koerusi teha ja olid nii viisakad, kuulasid hoolega noorte õpetajate juttu. Väikeste õpilaste suhtumine oli positiivne, olemuselt olid nad nii taibukad ja väledad.

Seevastu mõnes tunnis oli ootamatusi kah, kui lapsed väikeste asjade peale nutma hakkasid, sest ei tahtnud kaotada, lisaks oldi väga lärmakad. Tuleb tunnistada, et valjuhäälsed lapsed võisid olla täitsa ehmatavad, nii et kohati tekkis juba õpetajal endalgi tahtmine häält tõsta.

Oluline tähelepanek oli noortel, et isegi kui alguses oli sagimist, segadust ja väga keeruline algklasside lapsi kuulama saada, siis lõpuks olid lapsed kuulekad ega lobisenudki nii palju kui vahetevahel 9ndikud ise. Õpetamine oli lõbus, nii sai teisi kamandada. Õpetajate päeval tundide andmine oli hea vaheldus, mil sai teisi õpetada.

Tõeline üllatus oli noortele õpetajatele tunni lõpp, kus väiksemad sugugi ei tahtnud, et nad lahkuksid. Tundus, et algklasside õpilastel oli huvitav teada saada oma suurte koolikaaslaste kohta. Väiksemate klasside hilisem tagasiside oli väga positiivne: „Pange neile uutele õpetajatele 5+!“

Jalus