fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

9. klasside õpilased külastasid TÜ loodusmuuseumi ja läbisid õppeprogrammi „Elu areng Maal“

06.02.2017

Novembrikuu alguses külastasid 9. klasside õpilased koos põhikooli bioloogiaõpetajaga Tartu Ülikooli loodusmuusemi uuenenud ekspositsiooni ja läbisid õppeprogrammi „Elu areng Maal“, mis sai teoks tänu Keskkonnainvesteeringute keskuse toele.

Evolutsioon on üks 9. klassi bioloogia teemadest, mis on tihedalt seotud geograafias õpitavate maavarade teemaga. Nüüd oli hea võimalus neid asju lõimitult käsitleda: saime ülevaate nii elu tekkest ja arengust Maal kui ka Maa geoloogilisest ajaloost ja ehitusest. Õpiti tundma olulisemaid kivistunud organismide rühmi. Põnev oli õppeklassis ise kivistisi määrata. Tehti ka ühine tutvumine muuseumi teiste väljapanekutega ja kohe sai selgeks, et ühest päevast siin ei piisa. Vahelduseks virtuaalsetele elamustele tundusid klassikalised museaalid oma salapäras eriti inspireerivad. Kindlasti tahame tagasi minna, et uurida rikkalikke putukakogusid, arvukaid topiseid, eksootilisi linde ja imetajaid maailma kaugetest paikadest.

Jalus