fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

9. klasside viimasel koolipäeval kõlas lõpukell

08.06.2021

Esmaspäeval, 24. mail toimus 9. klasside lõpukella üritus, teise sõnaga „tutipidu”, mida korraldasid 8. klassi õpilased oma loovtöö raames.

Sel aastal osalesid õpilased enne lõpukella üritust kolmes ainetunnis – eesti keel, matemaatika ja ajalugu, mis olid tutipäevale mõeldes rohkem lõbusamad ning peale seda suundusid mõlemad klassid nendele korraldatud lõpukella üritusele.

Koguneti koolimaja ees õues. Esimeseks tegevuseks oli tantsulahing, et tekiks tore meeleolu. Osaleti nii paarides kui ka kogu klassiga koos. Kohtunikeks olid matemaatikaõpetaja Ülle Hanni ja ühiskonnaõpetaja Kadi Aavik. Pärast tantsulahingut jätkati üritust aulas, kus esimesena toimus tantsulahingu autasustamine. Korraldajad viisid läbi 2 kahoot’i, kus ühes tuli ära arvata nende endi kaasõpilaste pilte ja teine oli nende õpetajate kohta. Vahepeal mängiti sirutamiseks kõigile tuntud mängu „kapten käsib”.

Lõpetuseks olid korraldajad neile kokku pannud vahva video nende kooliteest, kus oli mitmeid pilte nende väljasõitudest ja muudest tegevustest.

Pärast video vaatamist sooviti kõigile head kooli lõppu ja helistati nende viimast koolikella.

Jalus