fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

9. klassidele kõlas viimane koolikell

05.06.2019

Enne esimest eksamit, mis toimus esmaspäeval, 3. juunil, oli 9. klassi õpilastel aeg veel viimane päev veeta koolitundides. Päev oli erilisem selle poolest, et toimusid kolm põhiaine tundi, kus teadmisi kontrolliti rohkem algkooli tasemel. Eesti keeles õpiti kirjutama ja mängiti telefonimängu, ühiselt meenutati Mõmmit ja karuaabitsat. Kõigi mõtetest valmis sõnapilv, mis iseloomustab 9.a klassi ja Audentese kooli.

4. tunni ajal koguneti aulasse, kus 8. klassid olid viimaseks koolitunniks lõpetajatele ettevalmistanud mitmeid ülesandeid ja tegevusi. Võistlused olid väga tasavägised ning mängulusti jagus terveks tunniks. Iga ülesande võitjaid premeeriti hindega „5“ ning koolitunni lõpus helises 9. klasside jaoks viimane koolikell.

Soovime kõikidele 9. klassi õpilastele edu eksamiperioodil!

9. klasside lõpuaktus toimub 20. juunil kell 12 suure koolimaja aulas.

Jalus