fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium, IB

Abiturientide lõpuball muutis kooli aula ballisaaliks

06.06.2016

Gümnasistide James Bondi teemaline lõpuball tõi soojal maikuu õhtul aulasse pikkades õhtutualettides abituriendid.
Õhtujuhtideks olid vaimsete treeningutundide õpetaja Kristel Kiens ja vilistlane Tarvo Erimäe, kes avasid balli, paludes abituriendid saalipõrandale näitamaks tantsutundides omandanud seltskonnatantsude oskust. Kui jalad soojaks tantsitud, oli aeg vaadata esimese üllatusesineja – Jete tantsustuudio tantsurühma etteastet, mis oli lõbus, tempokas ja kaasakiskuv.

Mõnusat rocki viljelev ansambel “Payback” tõi tantsuplatsi noori täis, kes lustisid hoogsate muusikapalade saatel. Teiseks üllatusesinejaks olid võistlustantsijad Anastassija ja Rando, kes näitasid oma etteastetega tõeliselt nauditavat võistlustantsu. Etteastete ja tantsimise vahepeal sai keha kinnitada puuviljavaagnalt ning lasta end jäädvustada fotograafil.

Inspireerituna James Bondi teemast valiti Bondiks vääriline noormees, 12.c klassi Sander Süld kuningaks ja Bondi tüdrukuks ehk kuningannaks 12.c klassist Karmen Reivik. Kuninganna ja kuningas lõikasid lahti teemakohaselt kujundatud tordi, millest kõik balli külalised said suu magusaks.

Jalus