fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Abiturientide lõpukellal meenutati lapsepõlve

07.06.2016

Abiturientide lõpukellal meenutasid 12.c ja 12.d klasside õpilased lapsepõlve, riietudes väikeste tüdrukute ja poistena. Neid ootasid fuajees peaaegu samasugused poisid ja tüdrukud, nimelt 1.a ja 1.b klassi õpilased. Nii nagu gümnasistid neid sügisel esmakordselt kooli aulasse viisid, tegid lõpukellal seda ka 1. klasside õpilased, võttes käe kõrvale lapsepõlve meenutavad noorukid.

Aulas ootas abituriente spordikooli direktor Priit Ilver, kes oli hädas kõne kirjutamisega ja keda abistasid 1.a klassi naksakad tüdrukud Mia Pauline  ja Jolandra. Koos kirjutati valmis uus jutt, mis kõneles abiturientide läbitud kooliteest ja kooli lõpukünnisest. Ohtra ja iseloomuliku pildimaterjaliga illustreeritud kõne, 1. klasside rütmisalm ja direktori siiras laul muutis lõpukella nauditavaks etteasteks.

12. klassi õpilastelt sai mälestuste kasti 11. klass, kes omakorda lubas olla nende vääriline järgneval õppeaastal. Veepüsside pritsides ja lühikeste seelikute välkudes lõppes abituuriumi lõpukell klasside ühispildiga.

Jalus