fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

Abiturientidele helises viimane koolikell

03.06.2022

Teisipäeval, 24. mail võis koolimajas ja õuel näha lõbusaid lasteriietes abituriente, kes veel viimast koolipäeva nautisid. Kellel oli kaasas kaisukaru, esimene ranits, tõuks või veepüstol – kõik said meenutada oma koolitee algust 12 aastat tagasi. Sel päeval tavapäraseid koolitunde ei toimunud, vaid kohtuti kell 11 aulas, kus neid ootasid ees erinevad tegevused.

Alustuseks said kõik oma teadmised proovile panna Audentese kohta käivas Kahoot’is, millele järgnes hoogne peitusemäng aulas. Seejärel liiguti koolimaja ette, kus võisteldi teatejooksus ning mängiti mitu vana head ringmängu. Kell 12 ootasid abituriente aulasse tagasi ka erakooli 1. klassid, kes olid ette valmistanud paar etteastet koos direktor Priit Ilveri ja teiste koolitöötajatega. Etteasted pakkusid palju nalja, äratundmisrõõmu ja meenutusi gümnaasiumiajast.

Pärast etteasteid kõlaski abiturientidele viimane kellahelin ning seejärel joosti kooliõuele üht kosutavat veesõda pidama, mis palava ilmaga jahutuseks oli.

Jalus