fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, Spordigümnaasium

Advendihommikutel lauldi, vesteti lugusid, vaadati näitemängu ja jagati piparkooke

19.12.2016

Kõigil neljal advendile järgneval esmaspäeval tähistas algkoolipere advendihommikuid.

Kui kolmel esimesel esmaspäeval kuuldus väikeses koolimajas jõululaulu ja teise korruse koridoris sagisid ringi päkapikud, siis neljandal korral kogunes algkool aulasse. Lavalaudadel sai näha 3.c klassi jõulunäidendit, mida õpilased kirjeldavad alljärgnevalt.

„Meie etendus räägib jõuluvanast, tähepoistest ja päkapikk Villest, kes lähevad koos pühademeeleolu otsima. Jõuluvana otsib pühademeeleolu Rootsist, Saksamaalt, Itaaliast, Jaapanist – ja leiab selle lõpuks oma kodust. Etenduses on palju lõbusaid ja naljakaid tegelasi.“

Õpilasesindus tähistas teisele advendile järgnevat esmaspäeva, jagas suures koolimajas piparkooke ja kaunistas heade soovidega kuuske. Koolitädi juures ootab jõulupostkast kaarte ja kirju 21.detsembrini. Viimasel jõulule eelneval koolipäeval jagavad õpilasesinduse päkapikud kaardid ja kirjad soojade soovidega klassides laiali.

 

 

Jalus