fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Aitäh kõigile, kes heategevuslikul jõululaadal osalesid

19.12.2019

7. detsembril tõi traditsiooniline heategevuslik jõululaat väikesesse koolimajja hulganisti peresid ostma, müüma, meisterdama ja jõulukohvikusse maitsvaid suupisteid nautima.

Õpilased koos vanematega olid kodus müügiks valmistanud küpsetisi, jõuluehteid, käsitöökingitusi, küünlaid, kaarte ja sügisel purki pandud hoidiseid. Koolimaja oli täis jõulumuusikat ning rõõmsaid laadalisi.

Nagu juba tavaks kujunenud, said soovijad pärast põnevaid oste jõulukohvikus muljeid vahetada ning õpetajate valmistatud soolaste ja magusate hõrgutistega keha kinnitada. Töötubades kaunistati piparkooke, meisterdati jõulukaarte ja tehti oma kätega valmis ka pisike päkapikk või jõulutäht. Põnevust pakkus loterii, kus iga loos tõi võidu, milleks oli mõni kooli logoga toode.

Teist aastat järjest oli võimalik laadale tuua ka kasutatud koolivormi elemente, mida huvilised said endale soetada.

Laadaga kogusime 1150 eurot. Seda tulu kasutame heategevuslikul eesmärgil, täites puudust kannatavate perede laste kingisoovid. Saime sel aastal rõõmu valmistada lastele, kelle kingisoovideks olid spordijalanõud, erinevad riideesemed, arendavad mängud ning elamust pakkuvad harrastused. Lisaks sai iga pere endale meie tehtud jõulukorvid, kus oli palju jõululauale meelepärast. Soovime, et nende perede jõulud oleks täis headust, armastust ja südamesoojust.

 

Jalus