fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

huvikeskus

Alanud on 5–12-aastaste laste registreerimine linnalaagrisse

08.02.2018

Linnalaager pakub põnevat, arendavat ja loovat tegevust koolivaheajaks.

Talvise linnalaagri kava pakub tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Laager toimub kahele eri vanuserühmale. Mõlemat rühma ootavad ajavahemikus 26. veebruar – 2. märts põnevad päevad, mille hulgast võib iga osaleja välja valida endale meelepärased.

5–7-aastaste laste laagri kavas on uudishimulike loodusuurijate, kevade otsimise ja vahvate Eesti lastekirjandusest pärit tegelaste päevad. Toredad ettevõtmised toimuvad ka päevadel, mis on pühendatud Eestimaale ja meie kaunitele linnadele.

6–12-aastaste laste laagris ootavad osalejaid ees vahvad ettevõtmised Nautica keskuses, Jeti jäähallis, Lasergame’i keskuses ja Happy-Fly batuudikeskuses. Peale selle osalevad lapsed mitmes põnevas töötoas ning vaatavad kinos filmi „Koopainimene“.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Vaatan linnalaagri kohta lähemalt

Jalus