fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

Alanud on 6–12-aastaste laste registreerimine linnalaagrisse

03.02.2020

Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaja veeta tegusalt, loovalt ja arendavalt.

Veebruarikuu linnalaagri kava pakub tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Lapsi ootavad ajavahemikus 25.–28. veebruar põnevad päevad, mille hulgast võib iga osaleja välja valida endale meelepärased.

Linnalaagris ootavad osalejaid ees põnevad tegevused Maarjamäe lossis asuvas ajaloomuuseumis, Lääne-Harju politseijaoskonnas ja Paksu Margareeta muuseum-külastuskeskuses. Peale selle uisutavad lapsed Jeti jäähallis, vaatavad kinos filmi „Sipsik“ ning osalevad lisaks veel kolmes põnevas töötoas.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Vaatan linnalaagri kohta lähemalt

Jalus