Uudised
E-gümnaasium
Alanud on vastuvõtt e-gümnaasiumi
25.04.2022
E-gümnaasium on ainulaadne võimalus omandada gümnaasiumiharidus interneti teel, igapäevaselt koolis käimata. E-õpe sobib õpihimulistele noortele ja on jõukohane ka nendele, kellel on jäänud mingil põhjusel koolitee pooleli.
Suurem osa õppetööst toimub virtuaalses õpikeskkonnas Moodle, kus on ainekursuste õppematerjalid ning saab suhelda õpetaja ja kaasõppijatega. Arvestused toimuvad tunniplaani järgi kas koolis kohapeal, Teams’i teel või Moodle’i õpikeskkonnas. Kõik lõpueksamid toimuvad koolis.
E-õpe on paindlik, sest võimaldab
- õppida oma tempos ning
- teha koolitöid igal ajal ja igas kohas.
E-gümnaasiumis on tagatud
- personaalne suhtlus ja tagasiside;
- koostöö pikaajalise e-õpetamise kogemusega õpetajatega;
- õppetööd toetav tugisüsteem.
Sisseastumiseks on vaja täita elektrooniline avaldus. Pärast avalduse kättesaamist võtab meie õppenõustaja ühendust ja lepib kokku vestluse aja. Vestluse eesmärk on tutvuda õppija ja tema varasema õpiteega, selgitada välja õppija ootused ja võimalused õppetöös osalemiseks ning valida sobiv õppekoormus ja õpitempo.
Heade õpitulemustega ning andekaid ja aktiivseid õpilasi ootame kandideerima õppestipendiumile. 2022/2023. õppeaastaks anname välja 5 õppestipendiumi.
Vaatan vastuvõtu kohta lähemalt
Vaatan stipendiumi kohta lähemalt
Vaatan tutvustavat voldikut
Vaata veel
-
Tule tähistama sügise algust!
21.09.23
-
AUDECAST #32 | Ujuja Eneli Jefimova
20.09.23
Audecast on Audentese spordigümnaasiumi õpilaste poolt algatatud podcastide sari, mis sai alguse 2022. aasta jaanuaris. Kaks esimest hooaega on podcastile -
Ootame lastekooli lapsevanemaid veebikoolitustele
19.09.23
Meil on rõõm kutsuda lastekooli 2–6-aastaste rühmade vanemaid veebikoolitustele „Kooliks valmis?“ ja „Mänguline õppimine koos lapsega“. Koolitus „Kooliks valmis?“ toimub neljapäeval, 12. oktoobril 16.30–18.00. Sisu: Mis -
3. klassid tutvusid talutöödega
19.09.23
3. klassid käisid neljapäeval, 14. septembril, Eesti Vabaõhumuuseumis. Kõik klassid said osaleda programmis, mis oli seotud nende looduõpetuse õppematerjaliga „Talu“.