fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

Audentes

Algavad autojuhilubade kursused

06.10.2015

Audentes autokoolAudentese kool käivitab koostöös Odiumi autokooliga alates 28. oktoobrist 2015 autojuhilubade kursuse, mille eduka läbimise korral on võimalik omandada kas piiratud juhtimisõigusega juhiluba (alates 16. eluaastast) või esmane juhiluba (alates 18. eluaastast).

Kursuse hind on 420 eurot, mis sisaldab teooriakursuse, teooriaeksami ja kohustuslike sõidutundide maksumuse. Täiendavad sõidutunnid on lisatasu eest. Tasuda võib osade kaupa, esimene makse on 50 eurot. Teooriatunnid viiakse läbi kord nädalas, kolmapäeviti, algusega kell 17.30 Audentese suures koolimajas (klass 423). Õppesõidud toimuvad vastavalt kokkuleppele instruktoritega. Kursused kestavad orienteerivalt 4 kuud, eksamid on planeeritud veebruarikuusse.

Infotund kõigile huvilistele (sh lapsevanemad) toimub kolmapäeval, 14. oktoobril kell 17.30 suure koolimaja klassis 423. Samas saab täita ka avaldusi kursusele registreerimiseks. Alla 18-aastaste isikute puhul on autokooli jaoks vajalik lapsevanema kirjalik nõusolek.

Infot Odiumi autokooli kohta saab veebiaadressilt www.odium.ee. Juhtimisõiguse, lubade ja eksamite kohta saab lisainfot uurida veebiaadressilt www.mnt.ee.

Täiendavad küsimused kursuse läbiviimise kohta palume saata e-posti aadressil erakool@audentes.ee.

Jalus