fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Algkool pidas koos jõuluvanaga jõulupidu

18.12.2015

Kõik lapsed ja ka täiskasvanud ootavad jõululaupäeva lähenedes jõuluvana, kes täidaks nende salajasi kirjapandud soove ja teeks meele rõõmsaks. Algkooliperet külastas jõuluvana juba nädalapäevad enne õiget aega, trallides ja lustides koos laste ja nende vanematega.

Kooli aulasse kogunesid 1.–4. klassid, silmis ootusärevus ning hinges põnevus. Muusikaõpetaja Anu Ott oli kõigile lastele selgeks õpetanud vahvad jõululaulud, mis oma kõlaga kutsusid kooli saali oodatud valge habemega taadi.

Jõuluvana mängis lastega lugusid põhjapõder Rudolfist, väikesest kuusekesest, kes metsa üksi jäänud ja päkapikkudest, kes kuidagi aknalauani ei küündi, et sussi sisse kommi panna. Jõuluvana eestvedamisel lauldi ja tantsiti ning osavamad näitasid jõulutaadi abiga trikke.

Kõik klassid esitasid kingipaki lunastamiseks toredad etteasted, loeti luuletusi, lauldi ja mängiti rütmipilli. Rõõmu ja lusti oli terve kooli saal täis. Juba nädala pärast võib igaüks kuuse alla piiluda või uksele koputust oodata. Algkoolilapsed salmide ja laulude pärast muretsema ei pea, sest need on juba varakult selgeks saanud, nüüd jääb üle ainult oodata …

Jalus