fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Algkooli ballist on kujunenud kaunis traditsioon

13.06.2023

Seekordne esimese kooliastme kevadball toimus 1. juunil. Üritust juhtis tantsuõpetaja Liis Pokinen ja balli avas Audentese erakooli direktor Ahto Orav.

Iga-kevadine ball on esimese kooliastme tantsuõpetuse tähtsündmus. Tegemist on pika traditsiooniga, mille algus ulatub 20 aasta tagusesse aega.

Meie algkooli õpilased harjutavad seltskonnatantse alates 1. klassist. Kolme aasta vältel toimuv õpe annab neile vajaliku tantsuoskuse ning kujundab ka kehahoiakut ja rütmitaju.

Kevadball on just see koht, kus lapsed saavad vahepeal omandatud tantsuoskust ka pereliikmetele ja sõpradele näidata. Kuna koolipere on viimastel aastatel jõudsalt kasvanud, toimus tänavune ball spordikeskuse pallimängusaalis: nii mahtusid kõik esinejad tantsuplatsile ning ka kogu publik sai pidu mugavalt jälgida ja sellest rõõmu tunda.

Ballile kohaselt kandsid tüdrukud kaunist kleiti ja poisid ülikonda või pidulikku koolivormi. Vaatajad said laste esituses näha aeglast valssi, Viini valssi, rumbat, tša-tša-tšaad, sambat ja džaivi.

Lisaks meie õpilaste tantsule oli peolistel võimalik nautida Crause tantsukooli professionaalsete võistlustantsijate ja ETA tantsukooli õpilaste esinemist. Need tantsunumbrid lisasid ballile veelgi sära ja elevust.

Lõputantsule paluti ka vanemad, õed-vennad ja vanaemad-vanaisad, kes siis kõik koos lastega lustlikult tantsupõrandal jalga keerutasid.

Jalus