fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Algkooli igakevadine tähtsündmus on kevadball

11.06.2018

Meie koolis õpivad lapsed seltskonnatantsu alates 1. klassist ja kevadball on just see koht, kus oma oskusi näidata. Ballile kohaselt riietuvad tüdrukud kaunitesse kleitidesse ja poisid lisavad pidulikkust ülikondi kandes. Kevadball on kogu pere üritus, alati tulevad vanemad oma lastele kaasa elama ja nende tantsuoskust imetlema. Tantsuoskus, mis õpitud nelja aasta jooksul, aitab kaasa kehahoiaku kujunemisele ja rütmitaju arenemisele.

Selle aasta kevadball ei olnud ainult oskuste demonstreerimine, vaid 15 aastat tagasi alguse saanud kauni balli traditsiooni ülalhoidmine ja tantsuoskuste poolest silmapaistvate õpilaste tunnustamine. Juubeliaasta kohaselt olid kohal kõik endised ja praegused tantsuõpetajad: Katrin Kruuse, Kerstin Kruuse, Liis Pokinen ja Valeria Januškevitš. Ball oli eriline ka selle poolest, et valiti kokku viis balli printsessi ja printsi, kuna edaspidi lõpeb tantsuõpetuse kursus kolmanda klassiga. Kevadballil tantsiti aeglast valssi, Viini valssi, rumbat, tša-tša-tšaad, sambat ja džaivi.

Lisaks meie laste tantsuoskusele oli võimalik nautida ka Crause tantsukooli professionaalsete võistlustantsijate esinemist, mis tõi palju sära ja elevust. Esinejate hulgas oli ka tantsupaar, kes õpib Audentese erakooli 2.b klassis – Karl Kevin Rajur ja Kendra Purje.

Eelmise aasta balli printsess Carola Trei ja prints Jan Alex Alla tervitasid tantsupaare, tantsisid kaasa kõik tantsud ja andsid üle selle aasta tunnustused. Selle aasta printsessid ja printsid olid: Jolandra Kruuse ja Daniel-Thor Mägi 3.a klassist, Laara Niilikse ja Eduard Jansons 3.b klassist, Triine Ehala ja Anders Kristjan Trummel 4.a klassist, Lota Natka ja Rasmus Kivila 4.b klassist, Annet-Elizabeth Männama ja Rasmus Raissar 4. c klassist.

Kevadballi lõputantsule said palutud kõik vanemad, õed-vennad, vanaemad-vanaisad, kes koos lastega lustlikult tantsupõrandal jalga keerutasid. Rõõmsa tujuga ja tantsulust südames, saab mõelda juba peagi saabuvale koolivaheajale.

Täname kõiki ballil osalejaid ja uute kohtumisteni tantsupõrandal.

Jalus