fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Algkooli kevadball uues kuues

05.06.2017

Algkool on viimastel aastatel jõudsalt kasvanud. Sellel aastal toimus kevadball spordikeskuse pallimänguväljakul, et kogu algkooli pere mahuks ühele tantsuplatsile ja kõik, kes on tulnud peost osa saama, tunneksid sellest rõõmu. Ürituse õnnestumisesse panustas seekord kogu algkoolipere.

Ball algas õpilaste piduliku sisenemisega. Klasse  tervitasid  eelmise kevadballi printsess Regina Uustalo 5.a klassist ja prints Gregor Vigla 5.b klassist.

14. kevadballi viis läbi uus tantsuõpetaja Liis Pokinen. Balli avas Audentese erakooli direktor Ahto Orav. Avatantsuks oli Viini valss. Pärast seda tantsisid kõikide klasside õpilased tantsutundides õpitud tantse.

Näitamaks tõeliselt professionaalset tantsuoskust, olid esinema tulnud eelmise aasta tantsuõpetaja Kerstin Kruuse õpilased Crause tanstukoolist. Paar libises üle saali nii standardtantsus kui ka hoogsa ladina-ameerika tantsurütmi saatel.

Kevadballi lõpus kuulutati välja selle aasta printsess, kelleks sai Carola Trei 4.b klassist ja printsi tiitli pälvis Jan Alex Alla 4.a klassist.

Pärast pidulikke õnnitlusi  palusid õpilased oma vanemad, õed-vennad, vanaemad-vanaisad tantsima. Ball lõppes rõõmsa tujuga ja tantsulust südames.

 

Jalus