fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Algkooli kevadballil näitasid lapsed suurepärast tantsuoskust

01.06.2016

Algkooli traditsioonilisele kevadballile olid kooli aulasse kogunenud lisaks 1.–4. klassi õpilastele ka nende vanemad, õed-vennad, vanaemad-vanaisad. Juba pea tund enne balli algust olid esimesed pealtvaatajad kohal, et saada kõige paremaid kohti igakevadisele tantsusündmusele.

Balli avas õpilaste pidulik sisenemine aulasse, keda olid tervitama tulnud eelmise kevadballi printsess Sabine Liisa Pärn 5.a klassist ja prints Kaur Jakob Kasela 5.b klassist. Kui istekohad leitud, algas tantsuõpetaja Kerstin Kruuse juhtimise all kevadball Viini valsiga, kus tantsupõrandale tulid 4. klassid. Järjepanu tantsisid kõikide klasside õpilased tantsutundides õpitud tantse.

Tantsude vahepeal esitas õpetaja Kerstin tantsuga seotud küsimusi ja õigesti vastanu sai vastutasuks pulgakommi. Näitamaks tõeliselt professionaalset tantsuoskust, olid esinema tulnud võistlustantsijad Katarina ja Risto Crause tantsukoolist. Paar libises üle saali nii standardtantsudes kui hoogsate ladina-ameerika tantsurütmide saatel, näidates viie aasta pikkuse harjutamise tulemust.

Kevadballi lõpus kuulutati välja selle aasta prints, kelleks sai Gregor Vigla 4.b klassist ja printsessi tiitli pälvis Regina Uustalo 4.a klassist.

Kevadballi lõputantsule said palutud kõik vanemad, õed-vennad, vanaemad-vanaisad, kes koos lastega lustlikult tantsupõrandal jalga keerutasid. Rõõmsa tujuga ja tantsulust südames, saab mõelda juba peagi saabuvale koolivaheajale.

Jalus