fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Algkooli õpilased edukad matemaatika võistlustel

18.04.2018

Känguru on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mille eesmärgiks on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat. Märtsi keskel toimunud populaarsel matemaatikavõistlusel pani oma nutikuse proovile 23 241 õpilast 392 koolist üle Eesti. Osalejaid oli seekord poole tuhande võrra rohkem kui eelmisel aastal, ligi pooled osalejad olid algkoolide õpilased.

Meie koolist võttis Känguru võistlusest sellel aastal osa 101 õpilast. Pre-ekolieride vanuserühmas (1.–2. klass) saavutas 5662 osaleja seas 74. koha 2.a klassi õpilane Adon Sünt ning ekolieride (3.–4. klass) seas 83. koha 4.a klassi õpilane Romek Markus Reinhold.

Täname kõiki võistlusel osalenud õpilasi!

Kõigil huvilistel on võistluse tulemustega võimalik tutvuda Tartu ülikooli teaduskooli lehel.

Lisaks Känguru matemaatikavõislusele osales 1.c klassi õpilane Lotta Marie Vallner 12. aprillil Jõgeval toimunud nutispordi vabariiklikus finaalis, kus ta saavutas 18 osaleja hulgas 11. koha. Palju õnne ka Lotta Mariele!

Jalus