fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Algkooli õpilased panid end proovile õpioskuste päeval Gustav Adolfi Gümnaasiumis

23.05.2016

19. mail toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumis traditsiooniline algkooli õpilastele mõeldud õpioskuste päev, millest võtsid osa viie Tallinna kooli õpilased.

Kõikidest koolidest osales 12 õpilast ja meie kooli võistkonna moodustasid esimestest klassidest Mia Pauline Mölder, Leandros Hirvo Lauringson, Sebastian Sülluste; teistest klassidest Triine Ehala, Märten Erik Tiivel, Kristjan Erik Kivimurd; kolmandatest klassidest Anna Greta Kaplan, Karl Kingsepp, Matteus Nisula ning neljandatest klassidest Mia Rebo, Greta Selge ja Ragnar Vare.

Õpioskuste päev koosnes neljast õpitoast, kus iga võistkond lahendas vahvaid ülesandeid. Õpilased said end proovile panna omaloomingu, arvutist info leidmise, nuputamise ja entsüklopeediast info otsimise töötubades.

Õpioskuste päeval ei seatud koole pingeritta, vaid rakendati omandatud teadmisi ja oskusi, harjutati koostööd, tunti rõõmu koos tegutsemisest ning ammutati juurde uusi teadmisi ja oskusi.

Jalus