fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Algkooli õpilased panid end proovile õpioskuste päeval Tallinna Kesklinna Põhikoolis

26.05.2017

16. mail toimus Tallinna Kesklinna Põhikoolis traditsiooniline algkooli õpilastele mõeldud õpioskuste päev, millest võtsid osa viie Tallinna kooli õpilased.

Kõikidest koolidest osales 12 õpilast ja meie kooli võistkonna moodustasid esimestest klassidest Adon Sünt, Lisandra Tarmet, Mia-Liisa Tamp; teistest klassidest Leandros Hirvo Lauringson, Henri Tooming, Enrico Roasto; kolmandatest klassidest Trevor Marten Lääne, Evelin Haasma, Marvin Varb ning neljandatest klassidest Marta Oru, Laura Sooman ja Marlon Tiik.

Õpioskuste päev koosnes neljast õpitoast, kus iga võistkond lahendas vahvaid ülesandeid. Õpilased said end proovile panna omaloomingu, arvutist ja entsüklopeediast info leidmise, nuputamise ja looduse töötubades.

Õpioskuste päeval ei seatud koole pingeritta, vaid rakendati omandatud teadmisi ja oskusi, harjutati koostööd, tunti rõõmu koos tegutsemisest ning ammutati juurde uusi teadmisi ja oskusi. Tagasiside õpilastelt ja vanematelt oli sel aastal erakordselt positiivne.

Jalus