fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Algkooli õpilastel oli spordipäev

09.09.2015

Kolmapäeva hommik algas algkooli õpilastele kogunemisega koolimaja ees, et rivistuda algavaks spordipäevaks.

Kehalise kasvatuse õpetajad Sirje Raud ja Andres Idla soovisid kõigile jaksu ja pealehakkamist mitmetes spordipäeva tegevustes. Spordipäeval oligi igal klassil kokku neli erinevat sportlikku tegevust.

Lapsed võtsid omavahel mõõtu krossijooksus kooli kõrval asuvas pargis. Kooli territooriumil orienteeruti, õppides kaarti lugema, tingmärke ning tähiseid tundma. 1.–2. klassi õpilased orienteerusid paarides, suuremad juba üksinda. Mõnel kulus vähem, mõnel kauem aega, et õige punkt üles leida ja oma orienteerumiskaardile märkida.

Kooli aulas liiguti tantsuõpetaja Kerstin Kruuse eeskuju järgides. Sirutused vaheldusid lõdvestusega ja erineva muusika saatel liikumine valmistas kõigile rõõmu.

Liikluskasvatuse õpetaja Krista Kinkar korraldas 1.–2. klassi õpilastele vahvaid liiklusmänge. 3.–4. klassi lapsed olid kooli sõitnud jalgratastega, sest „Jaluta kooli“ nädal ongi mõeldud aktiivseks liikumiseks. Prooviti jalgratastel läbida liiklusrada, mis eeldab head tasakaalutunnetust ning osavust, mida jagus paljudel jalgratturitel.

Spordipäev lõppes punaste põskede, naerul suude ja veendumusega, et liikumine on vahva!

Jalus