fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Algkooli teadmiste- ja nuputamispäev pakkus põnevust

20.04.2018

5. aprill oli algkoolile tavapärasest erinev, sest sel päeval toimus esimene teadmiste- ja nuputamispäev. Loodetavasti kujuneb sellest eri aineid ühendavast õpipäevast traditsioon.

Iga õpilane oli valinud õpetaja suunamisel omale sobiva ainepõhise töötoa, et näidata õppeaasta jooksul kogutud teadmisi aines, milles ta hindas oma võimeid parimaks. Ülesandeid lahendati eesti keeles, matemaatikas ja loodusõpetuses, esimese klassi õpilased võisid kätt proovida ka kunstis.

Paralleelklasside vahel toimus kooli aulas mõõduvõtt, kus vastati lõimitud õppeainete ja silmaringiküsimustele. Igast klassist oli üks kirjalik vastaja ja klassikaaslased said oma klassile tuua lisapunkte.

Teadmiste- ja nuputamispäeval ei õpetanud õpetajad, vaid õpilased kogusid teadmisi üksteiselt, avastades ja kogedes. Sellel üritusel kaotajaid ei olnud: iga õpilane sai päeva lõpuks päris mitu täiesti uut teadmist.

Päeva tõi elevust kohtumine üllatuskülalisega, kelleks oli mustkunstnik Fred-Erik Johanson. Ta pakkus oma etteastega palju põnevust ja müstikat, loomulikult ei puudunud ka tuvid, merisiga ning valge jänes. Oli muusikat ning lendas tuld ja sädemeid.

Aitäh teadmiste- ja nuputamispäeva innukatele osalejatele ning kiitus kõigile, kes olid selle päeva korraldamisel abiks! Teadmised on rikkus, mida meilt keegi võtta ei saa.

Jalus