fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Vanavanemate päeva puhul külastasid tunde vanaemad ja vanaisad

15.09.2016

Vanavanemate päeva tähistatakse septembrikuu teisel pühapäeval. Kooli on igal aastal külla palutud õpilaste vanavanemad, et meenutada kooliaega, rääkida oma elukutsest ning hobidest.

1.a klassis käis külas Hendriku vanaema, kes rääkis oma kooliajast ning näitas raamatuid, mida noorena luges. Vanaemal olid kaasas lauamängud, mida ta lapsena mängis.

1.b klassi Karl Kevini vanaema rääkis oma elukutsest. Ta on arhitekt, kes mõtleb peas välja, millised majad seest ja väljast peaksid olema. Vanaemale meeldib see väga ja ta soovitas ka lastel järgida oma unistusi.
1. b klassi õpilaste Else Janelie vanaema ja Tristan Samueli vanaisa rääkisid enda kooliajast. Lastel oli huvitav kuulata, kuidas kooliga koos käidi kartuleid korjamas, hoolitseti köögivilja peenarde eest ja ööbiti kodude asemel internaadis. Vanaisal oli kaasa võetud ka nende aegne “arvuti” ehk siis arvelaud, mida lapsed vaatasid suurte silmadega, et kuidas sellega võimalik arvutada on. Else Janelie vanaema näitas veel kooliaegseid pilte ja oma tunnistusi.

4.b klassil oli võimalus tutvuda tänavapuhastusautoga, mida tutvustama oli tulnud Marcuse vanaema. Lapsed said teada, kuidas käib kodulinna tänavate puhastus ja proovisid ka ise istuda suure masina roolis.

5.a klassil käis külas Saskia vanaema Svetlana, kes rääkis oma elust ja tegemistest. Väga huvitav oli kuulata, kuidas ta käis mitukümmend aastat tagasi Austraalias ja milline seiklus sellest kujunes. Samuti saime teada, milline oli tema elu lapsena, mida mängiti ja kuidas too aeg erines tänapäevast.

2.a ja 2.b klass rõõmustasid oma vanaemasid ja vanaisasid omatehtud kingitusega.

 

 

Jalus