fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Algkoolis toimus kogemusterohke perenädal

22.04.2015

Aprilli esimesse nädalasse jäi peale lihavõtete, naljapäeva ja kevadlaada ka palju algkooli perenädala ettevõtmisi. Traditsiooniliselt tulid vanemad tundidesse rääkima oma hobidest või tööst, võimaluse korral külastasid ka klassid lapsevanemaid nende töökohas. Perede eestvedamisel tehti muidki väljasõite.

Seekord toimus väga palju põnevaid ja tavapärasest erinevaid koolitunde.

  • 2.b klassis andis ühe tunni Lisette isa, kes õpetab kaitseväes sõduritele meditsiini. Ka meie lastele näitas ta peamisi esmaabivõtteid.
  • 3.b klassi külastas Marta ema, kes on tunde andnud ka varem. Seekordse tunni teema oli „Teater“. Marta ema tutvustas teatriliike ja õpilased said ise näidendis improviseerida. See tund oli õpetlik, huvitav ja väga lõbus.
    Robini ema korraldas sporditeemalise tunni. Nimelt tutvustas ta sõudeergomeetrit ja rääkis oma saavutustest: ta on üheksakordne ergomeetril sõudmise maailmameister. Õpilased said seda seadet ise proovida ja võistelda.
  • 3.b klass käis ka TV3-s – selle toreda õppekäigu korraldas Martini isa. Õpilased said tele- ja raadiotöö kohta teada palju uut. Eriti põnev oli TV3 stuudios. Mõnel õpilasel tekkis ka endal soov teletöötajaks hakata!
  • 2.a klassi külastas samuti mitu vanemat. Timuri ema rääkis Sudaanist, kust ta ise pärit on, ning sellest, millised on selle kauge Aafrika riigi kliima, ajalugu ja kombed. Säde ema kõneles leiutamisest, sest ta on ka ise ühe põneva mereteemalise leiutise valmis saanud. Ta julgustas kõiki lapsi mõtteid kirja panema ja kinnitas, et leiutajaks võib saada igaüks!

Need on vaid mõned näited selle kohta, mida põnevat tänavune perenädal lastele kaasa tõi.

 

Jalus