fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Algkoolis toimus traditsiooniline kevadball

02.06.2015

Algkooli kevadball_2015_370x240Audentese algkooli igakevadine tähtsündmus on maikuu lõpus toimuv kevadball. Igal ballis valitakse 4. klasside tüdrukute hulgast balli printsess ja poiste seast balli prints.

Meie koolis õpivad lapsed seltskonnatantse alates 1. klassist ja kevadball on just see koht, kus oma oskusi näidata. Ballile kohaselt riietuvad tüdrukud kaunitesse kleitidesse ja poisid lisavad pidulikkust ülikondi kandes. Kevadball on kogu pere üritus, alati tulevad vanemad oma lastele kaasa elama ja nende tantsuoskust imetlema. Tantsuoskus, mis õpitud nelja aasta jooksul, aitab kaasa kehahoiaku kujunemisele ja rütmitaju arenemisele.

Selle aasta kevadballil oli osalejaid rohkem kui eelmistel aastatel, sest meie kooli esimesi klasse on suisa kolm. Kooli aula oli kaunites kleitides tüdrukuid ja soliidseid väikeseid härrasmehi täis. Kevadballi juhtis tantsuõpetaja Kerstin Kruuse, kes ise on aastaid peotantsu tantsinud. Vaheldumisi keerutasid jalga 1., 2. , 3. ja 4. klassid, kord valisid poisid, siis jälle tüdrukud endale tantsupartneri. Vahepalaks imetlesime juba 10 aastat koos peotantsu tantsinud Karmo Vihterpalu ja Grete Labunski etteastet Revalia Tantsukoolist.

Kevadballi lõppedes kuulutati välja balli prints, kelleks sai 4.b klassi õpilane Kaur Jakob Kasela ja balli printsessiks 4.a klassi õpilane Sabine Liisa Pärn.

Kevadball lõppes laste ja vanemate ühise valsiga, tüdrukud keerutasid jalga isadega ja poisid emadega.

Jalus