fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Alustame välitreeningutega alates 26. aprillist

25.04.2021

Tänu piirangute leevendamisele alustasime 26. aprillist Audentese staadionil taas välitreeningutega. Need toimuvad kuni kümneliikmelises grupis (sealhulgas treener) ja järgitakse 2 + 2 reeglit.

Igal nädalal on valikus 4 välitreeningut:

  • esmaspäeviti kell 18 ringtreening (Jevgeni Kuzmin);
  • teisipäeviti kell 18 BodyJam (Kai-Riin Bachmann);
  • kolmapäeviti kell 18 ringtreening (Katrin Hiiepuu);
  • neljapäeviti kell 18 intervalltreening (Pilleriin Raudam).

Treeningule saad koha broneerida veebilehel olevas tunniplaanis või spordiklubi telefonil 699 6699 (treeningupäeval kell 9–18).

Kuni 3. maini maksab treeningul osalemine kõigile 5 eurot ja pääset saab soetada administraatori juures makstes pangakaardiga. Majja pääseb hetkel vaid sisehoovi uksest ja treeningule staadioni aiavärava kaudu. Alates 3. maist on paketilepingu omanikule treeningul osalemine lisatasuta.

Kui pärast broneerimist selgub, et Sul siiski pole võimalik treeningul osaleda, siis palun tühista broneering vähemalt üks tund enne treeningu algust.

Kui treening peaks halva ilma tõttu ära jääma, siis edastab administraator selle info osalejatele hiljemalt kaks tundi enne treeningu algust.

Enne treeningule tulekut tutvu kindlasti ka välitreeningute kodukorraga.

Jalus