fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Anett Pärismaa võitis üle-eestilise käsitöökonkursi

29.04.2015

Anett Pärismaa võitis üle-eestilise käsitöökonkursi_2015_117. aprillil toimusid Tallinna Ülikoolis üleriigilise käsitöö, kodunduse ja tehnoloogiaõpetuse õpilaskonkursi lõppvoorud. Meie erakooli 8. klassi õpilane Anett Pärismaa saavutas käsitöökonkursi lõppvoorus esimese koha.

Lõppvooru (nagu ka eelvoorude) üldteema oli „Pitsilised pinnad“. Võistlus koosnes kahest osast.

  • Teoreetiline osa (45 minutit) puudutas mitmesuguste pitsiliste pindade kultuuritausta, kasutusalasid, tehnoloogiat, töövahendeid, materjale ja viimistlemist.
  • Praktilises ja loomingulises (2 h ja 30 minutit) osas tuli kavandada ning osaliselt tööproovina teostada pitskaunistusega kleit, kasutades kohapeal väljapakutud materjale ja töövahendeid.

Hinnati kavandi teostust, kompositsiooni, idee esitust, lõnga ja töövahendite sobivust, tööproovi tehnoloogilist teostust ning viimistlust.
Anett sai mõlema osa eest maksimumpunktid. Seega on ta Eesti parim!

Jalus