fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Anna ja Aadama aabitsa tegelased lustisid 1. klasside aabitsapidudel

22.02.2017

1. septembri aktusel kätte jagatud aabitsad on nüüdseks leht lehe haaval läbi uuritud ja tuttavaks on saadud kõigi vahvate Päka kooli tegelastega.
Iga uus aabitsa lehekülg tõi juurde uue toreda tegelase ja uue tähe, loo, lugemisharjutuse, salmi või luuletuse. Koos aabitsategelastega said lastel selgeks ka kirjatähed ja nii jõutigi aabitsa viimasele leheküljele.

Aabitsa läbisaamist tähistasid kolm esimest klassi vahvate aabitsapidudega, mis kõik olid täis rõõmu ja naeru. 1.a klassijuhataja Hela, 1.b klassijuhataja Maris ja 1.c klassijuhataja Anu olid oma klassile külla kutsunud päkapikulapsed Anna ja Aadama, eesel Iia, lõvi Leo, rott Ruudi, jänes Juki, põrsas Pambu, isegi õpetaja Aime Tarkpea ning paljud teised toredad aabitsategelased, et koos rõõmustada ühe olulise etapi läbimise üle.

Ettekandmisele tulid luuletused, liisusalmid, mõistatused ja tantsud. Muusikaõpetaja Anu Oti lõbusa taktikepi all kanti ette laulud, rütmisalmid ning mitmesugused palad keha- ja plaatpillidel. Ometi oli iga aabitsapidu oma klassi nägu: eriline oma rütmi, ülesehituse, aga ka vigurite ja naljade poolest.

Peole tulnud emad-isad, õed-vennad ja vanaemad-vanaisad nautisid pidu ning elasid laste vahvale etteastele südamest kaasa. Tegutsemislust laste silmades täitis tantsusaali naeru, aplausi ning uhkusega. Lihtsalt uskumatu, kui palju on 1. klassi õpilased jõudnud poole aastaga selgeks õppida!

Iga klassi aabitsapeole pani uhke punkti ühine tordisöömine.

Jalus