fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Anne Franki rändnäitus ilmestas põhikooli ajalootunde

29.09.2016

Kooli aulas oli 5.–22. septembrini võimalik vaadata Anne Franki rändnäitust.

34 püst-bännerit sisaldasid kolmeteistkümne aastase Anne Franki elu kirjeldust koos ajaloolise taustaga, mida ilmestasid fotod ja tekstid tema kirjutatud päevikust. Rohkem kui kahe aasta jooksul talletas Anne oma mõtted, tunded ja kogemused päevikusse, elades Teise maailmasõja keerises.

Kõik põhikooli õpilased külastasid ajalootundide raames näitust, noorematel klassidel aitas nähtut paremini mõista ajalooõpetaja Pille Rohtla selgitus. Õpilasi pani näitus mõtlema inimõigustest, nad mõistsid paremini Holokausti ning tõdesid demokraatliku ühiskonna olulisust.

Ajalugu, mis tundub meile sageli kauge olevat, jõuab just läbi pildimaterjali selgemini õpilaseni. Näitusel käinud õpilased leidsid, et selliselt õppides saab paremini ajalugu mõista ning näituse külastus tõi vahelduse tavapärasesse ajalootundi.

 

 

.

Jalus