fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Aprillikuu oli südamekuu

05.05.2021

Südamekuu raames meisterdasid ja joonistasid õpilased oma südamepuid, millest valmisid vahvad kollaažid. Osades klassides said õpilased mõtiskleda selle üle, millised on nende kolm heategu südamele.

1.–6. klassidele näidati Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse tudengi poolt koostatud esitlust teemal „Oma tervise hoidmine ja edendamine“, lisaks koostas 1.b klassijuhataja ja tervisenõukogu koordinaator Krista Kinkar esitluse „Kuidas hoida südant“, mida samuti õpilastele näidati.

Distantsõppest hoolimata kaasati veebitundidesse aktiivset liikumist ja tehti liikumispause.

Tervisekassa alustas südamekuul ka lapsi ja noori liikuma kutsuva eeskujukampaaniaga, mis oli suunatud peamiselt 7–16 aastastele noortele. Kampaania „Viimne hoovilaps“ eesmärgiks on tuletada meelde, kui oluline on südame ja vaimse tervise hoidmiseks regulaarne liikumine.
Lisaks saab kampaania ametlikul kodulehel lugeda liikumise olulisuse kohta ja leida näpunäiteid, kuidas oma kehalist aktiivsust igapäevaselt tõsta.

Jalus