fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Audecast – spordigümnaasiumi õpilaste podcast

30.09.2022

Audecast on Audentese spordigümnaasiumi õpilaste poolt algatatud podcastide sari, mis sai alguse 2022. aasta jaanuaris. Esimene hooaeg oli podcastile edukas ning uus õppeaasta toob uue hooaja.

Audecasti intervjuud on meeleolukad ning täis uusi ja põnevaid fakte meie enda kooli töötajate ja muude spordivaldkonna esindajate kohta. Saate külalistega räägitakse meie õpilaste jaoks põnevatel teemadel ning kindlasti esitatakse ka kuulajate küsimusi. Uuel hooajal juhivad saateid nii Audecasti autorid Rhet ja Kent kui ka uued saatejuhid Karlotta ja Sonja.

Uue hooaja esimeses episoodis, ehk Audecasti 11. osas, teevad saatejuhid Kent ja Rhet lähemalt tutvust Audecasti uute saatejuhtidega, kelleks on 11.c klassi õpilane Karlotta ja 12.c õpilane Sonja. Lisaks tehakse juttu uue hooaja plaanidest ja muutustest.

Audecasti 12. episoodis on Karlotta ja Sonja külla kutsunud spordigümnaasiumi vilistlase, suure võrkpallifanaatiku ja nende endi treeninggrupi abitreeneri Marko Metti. Räägitakse palju võrkpallist, Marko 20 aasta tagusest kooliajast ning saate teada, mida arvab Marko meie võrkpallineidude tasemest.

Kent ja Rhet on Audecast’i 13. episoodiks stuudiosse kutsunud Rally Estonia peakorraldaja ning rallilegendi Urmo Aava. Räägitakse ralli sõitmisest ja tippvõistluse korraldamise võludest ja valudest. Saate teada, miks Eesti on rallirahvas ning mida ta soovitab noortele, kes tahavad algust teha autospordiga.

 

Loen lähemalt

Kuulan spotifyst

Jalus