fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.
Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

AUDECAST #20 | Vilistlane ja korvpallur Siim-Markus Post

25.01.2023

Audecast on Audentese spordigümnaasiumi õpilaste poolt algatatud podcastide sari, mis sai alguse 2022. aasta jaanuaris. Esimene hooaeg oli podcastile edukas ning uus õppeaasta toob uue hooaja.

Audecasti intervjuud on meeleolukad ning täis uusi ja põnevaid fakte meie enda kooli töötajate ja muude spordivaldkonna esindajate kohta. Saate külalistega räägitakse meie õpilaste jaoks põnevatel teemadel ning kindlasti esitatakse ka kuulajate küsimusi. Uuel hooajal juhivad saateid nii Audecasti autorid Rhet ja Kent kui ka uued saatejuhid Karlotta ja Sonja.

Uue hooaja esimeses episoodis, ehk Audecasti 11. osas, teevad saatejuhid Kent ja Rhet lähemalt tutvust Audecasti uute saatejuhtidega, kelleks on 11.c klassi õpilane Karlotta ja 12.c õpilane Sonja. Lisaks tehakse juttu uue hooaja plaanidest ja muutustest.

Audecasti 12. episoodis on Karlotta ja Sonja külla kutsunud spordigümnaasiumi vilistlase, suure võrkpallifanaatiku ja nende endi treeninggrupi abitreeneri Marko Metti. Räägitakse palju võrkpallist, Marko 20 aasta tagusest kooliajast ning saate teada, mida arvab Marko meie võrkpallineidude tasemest.

Kent ja Rhet on Audecast’i 13. episoodiks stuudiosse kutsunud Rally Estonia peakorraldaja ning rallilegendi Urmo Aava. Räägitakse ralli sõitmisest ja tippvõistluse korraldamise võludest ja valudest. Saate teada, miks Eesti on rallirahvas ning mida ta soovitab noortele, kes tahavad algust teha autospordiga.

Audecast’i 14. episoodis on Sonja ja Karlotta kõrvale stuudiosse külla tulnud meie vilistlane, kümnevõistleja ja selle suve kuumim nimi kergejõustikus – Janek Õiglane. Meeleolukast vestlusest saate teada, missugune oli Janek kooli ajal, kuidas sai tema sportlaskarjäär alguse ning millised on tema eesmärgid Pariisi olümpiamängudel.

Audecast’i 15. episoodis on Kent ja Rhet stuudiosse kutsunud meie matemaatikaõpetaja ja klassijuhataja Irina Tšigiri. Saate teada Irina erinevatest ametitest, räägitakse matemaatika õppimisest ja õpetamisest ning juttu tuleb ka podcastindusest, kuna Irina on olnud Audecast’i üks suurimatest toetajatest ja fännidest selle algusest peale.

Karlotta ja Sonja on 16. episoodiks külla kutsunud oma kaasõpilased ja alati säravad võistkonnakaaslased Häli Vahula ja Nora Lemberi. Juttu tuleb koolielu rõõmudest ja muredest ning koos muljetatakse nii noortekoondisesse kuulumisest kui ka Nora ja Häli kogemusest Itaalias, kus nad said lähemalt aimu nii-öelda profisportlase elust. Saate teada, missuguseid kutte tüdrukud eelistavad ning mis oli esimene toit, mida nad Itaalias olles igatsesid.

Audecasti’i 17. episoodis kutsusid Kent ja Rhet endaga stuudiosse legendaarse spordikommentaatori Kalev Kruusi, kelle hääle tunneb ära iga spordisõber. Pikas ja põhjalikus episoodis tuleb juttu Kalevi enda teekonnast spordini, kommentaatori ametist, kalapüügist ja ühiselt proovitakse leida lahendusi kõiksugu murekohtadele. Kalev pannakse proovile enda tuntumate reaktsioonide ära arvamisega ning saate teada, mis tundeid tekitab Kalevis nõiakunst ja millise hinnangu ta annab Eesti korvpallikoondisele pärast sügisel toimunud EM’i.

Sonjal ja Karlottal on Audecast’i 18. episoodis külla tulnud nende korvpalluritest kaasõpilased Espen Mägi ja Gregor Allik. Meeleolukas vestluses tuleb juttu jalgpalli MM’st, ühikaelust ja loomulikult korvpallist. Saate teada, kuidas poisid iseloomustavad oma treenereid ning mis tube nad õpilaskodus kõige enam külastavad.

Sel korral on saatejuhtideks Kent ja Karlotta, kes kutsusid 19. episoodiks stuudiosse külla spordimanageri ja meie kooli vilistlase Madis Kokkuta. Tehakse juttu tema kooliajast, tutvutakse lähemalt spordimanageri tööga ning saate teada, millised iseloomujooned peavad ühel noorsportlasel olema, et suures maailmas läbi lüüa ja kui kõrgeks ta hindab nii Kenti kui ka teiste käsipallurite võimalusi tippspordis veel tegusid teha.

Audecast’i 20. episoodis on Sonja ja Karlotta stuudiosse külla kutsunud spordigümnaasiumi vilistlase ja korvpalluri Siim-Markus Posti. Koos räägitakse tema kooliajast, korvpallurikarjäärist erinevates klubides ning saate teada, miks Siim eelistab Converse’i ja millele ta soovitab noorsportlastel rohkem tähelepanu pöörata.

 

Loen lähemalt

Kuulan spotifyst

Jalus