fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

AUDECAST #32 | Ujuja Eneli Jefimova

20.09.2023

Audecast on Audentese spordigümnaasiumi õpilaste poolt algatatud podcastide sari, mis sai alguse 2022. aasta jaanuaris. Kaks esimest hooaega on podcastile olnud edukad. Salvestatud on üle 30 episoodi ja kõikide külalistega on põnevalt juttu aetud. Uuel õppeaastal stardib Audecast’i kolmas hooaeg.  

Audecast’i intervjuud on meeleolukad ning täis uusi ja põnevaid fakte meie enda kooli töötajate ja muu valdkonna esindajate kohta. Saate külalistega räägitakse meie õpilaste jaoks põnevatel teemadel ning kindlasti esitatakse ka kuulajate küsimusi. Uuel hooajal on saatejuhtideks 12.c klassi õpilane Karlotta ja 11.d klassi õpilane Otto.

Uue hooaja esimeses episoodis saame rohkem tuttavaks meie uue saatejuhtide tiimiga #karlotto ning kuuleme, mis Audecast’i uuel hooajal ees ootab.

#karlotto on oma teiseks episoodiks stuudiosse kutsunud eduka noore ujuja ja endi kaasõpilase Eneli Jefimova. Selles episoodis tutvutakse Eneliga, räägitakse koolist ja treeningutest ning kuulete, kui kaua pidi Eneli ootama oma kutset Audecast’i saatesse. Saate teada, millised on tema esimesed mälestused olümpiast ning mida teeb Eneli esimese asjana, kui suurvõistlustelt koju jõuab.

Loen lähemalt

Kuulan spotifyst

 

Jalus