fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Audecast – spordigümnaasiumi õpilaste podcast

14.06.2022

Audecast on Audentese spordigümnaasiumi õpilaste poolt algatatud podcastide sari, kus tutvustatakse spordigümnaasiumiga seotud inimesi. Intervjuud on meeleolukad ning täis uusi ja põnevaid fakte meie endi inimeste kohta. Saate külalistega räägitakse õpilaste jaoks põnevatel teemadel ning kindlasti esitatakse ka kuulajate küsimusi. Saadet juhivad 11.c klassi õpilane Rhet Daniel Punt ja 12.c klassi õpilane Kent Benström.

Esimeses episoodis teevad saatejuhid rohkem tutvust meie õpilaskodu juhataja Helle-Maiga. Saab kuulata, mis võistkonnale hoiab Helle-Mai kõige enam pöialt ning kas tal on kõikide spordigümnaasiumi õpilaste nimed peas.

Teises Audecast’i osas teevad saatejuhid Kent ja Rhet juttu Audentese spordigümnaasiumi käsipalli treeneri Martin Noodlaga. Räägitakse treeneriks olemisest ning noorte spordiharjumustest. Saate teada, missugused omadused võiksid ühel Audentesesse kandideerijal olla ning mida spordigümnaasiumi treenerid koos vabal ajal teevad.

Kolmandas Audecast’i osas on saatesse külla tulnud Audentese spordigümnaasiumi huvijuht Jaana Kannike. Saatejuhid Kent ja Rhet uurivad, millest koosneb huvijuhi töö ning üheskoos jagatakse ka häid nippe, kuidas spordigümnaasiumi suurüritusel läbi lüüa.

Neljandas Audecast’i osas tutvuvad saatejuhid Audentese spordigümnaasiumi spordijuhi Meelis Pastakuga, kes on mees, kes jõuab igale poole ning on elu jooksul palju teinud ja proovinud. Saate kuulata, mida ta arvab meie korvpallurite tasemest ning kas tal on salasoov saada koolidirektoriks.

Viiendas Audecast’i osas saavad saatejuhid paremini tuttavaks Audentese spordigümnaasiumi direktori Priit Ilveriga. Tehakse juttu kooli sisseastumisest, keerulistest hetkedest viimaste kooliaastate jooksul ja paljust muust. Saate teada, kas sisseastumisel on mõtet direktorile pugeda ning kuidas sooritada inglise keele eksamit.

Kuuendas Audecast’i osas on saatejuhtidel külas spordigümnaasiumi vilistlane Pippi Lotta Enok, kellele lõpuaktusel ulatati nii hõbemedal õppimise eest kui ka Aasta sportlase tiitel. Saatejuhid Kent ja Rhet jutustavad Pippiga hariduse ja spordi oskuslikust ühendamisest, USAs õppimisest ning saame teada, mis seos on Pippil Audecastiga.

Seitsmendas Audecast’i osas teevad saatejuhid juttu Audentese spordigümnaasiumi vilistlase ja praeguse kergejõustikutreeneri Mikk-Mihkel Arroga. Räägitakse lugusid Miku kooliajast ning tema teekonnast treeneri ametini. Meeleolukast episoodist saate teada, miks Mikk ei läinud pärast kooli lõppu Ameerikasse ja mis huvitavaid lugusid ühikast tal meeles on.

Kaheksandas episoodis tutvuvad meie saatejuhid spordigümnaasiumi Otepää üksuse juhataja ja matemaatika õpetaja Reet Dalbergiga. Jututeemadeks on nii Otepää üksuse lootustandvad õppursportlased kui ka nende kooli erinevad traditsioonid. Räägitakse palju spordist ning saate kuulda, missugune uus teadmine lumest lööb ühe saatejuhi täiesti pahviks.

Üheksandas episoodis kutsusid saatejuhid oma stuudiosse külaliseks spordigümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja Toomas Uuskami. Juttu tehakse nii õpetajaks olemisest, tema seosest spordiga ning Toomase populaarsest mälumängust. Veel saab teada, mis vallas teeks Toomas karjääri, kui temast poleks saanud õpetaja ning missugusena sattus ta politsei puhumisreidi pärast suurüritust.

Kümnendas episoodis tähistatakse Audecast’i esimest juubelit! Saatekülaliste toolidel istuvad sel korral Kent ja Rhet ise ning saadet juhib nende mentor ja spordigümnaasiumi huvijuht Jaana. Tutvutakse poiste endiga, räägitakse Audecast’i telgitagustest ning kõik kuulajate küsimused saavad vastused. Episoodis võetakse esimene hooaeg väga lõbusalt kokku ning vaadatakse ka tulevikku.

Hooaja eriepisoodis on saatejuhtidel külas odaviskesangar Magnus Kirt, keda näeme tihti Audenteses treenimas. Räägitakse palju spordist, Tõrvast ja Magnuse tulevikuplaanidest.
Saate teada, mis alal võitis Magnus oma esimese medali ja miks ta ei tulnud omal ajal spordigümnaasiumisse õppima.

 

Loen lähemalt

Kuulan spotifyst

Jalus