fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Audentes Fitnessi paketid ja perioodikaardid on Teile 20% soodsamad

27.11.2018

Teie kui lastekooli (sh beebikooli) lapsevanem saate endale soetada Audentes Fitnessi mistahes treeningupaketi või perioodikaardi 20% soodsamalt. Näiteks tähtajalise täispaketiga on Teie soodustus 11,80 eurot kuus (59 eurot × 20%), mis üheksa kuu peale teeb 106,20 eurot.

Fitnessiklubis on palju häid võimalusi sportida aasta ringi: meil on jõusaal, ujula, kaks rühmatreeningute stuudiot, funktsionaalala, spinningusaal ning kergejõustikuhall ja -staadion.

Ostes treeningupaketi, võite

  • osaleda kõikides vee- ja rühmatreeningutes;
  • kasutada jõusaali, kergejõustikuareeni ja -staadioni ning ujulat koos saunadega;
  • võtta lapse kaasa soodsamatel tingimustel (vaadake täpsemalt kodukorrast ja hinnakirjast) või jätta tasuta mängutuppa hoidja hoolde.

Soodustuse kasutamiseks saatke Audentes Fitnessile elektrooniline avaldus.

Sobiva paketi lepingu saate sõlmida klienditeenindaja juures, pärast soodustuse aluseks oleva avalduse esitamist ja läbivaatamist.

Fitnessiklubi võimaluste kohta saate täpsemalt lugeda Audentes Fitnessi kodulehelt. Küsimuste korral olete oodatud ühendust võtma fitnessiklubi telefonil 699 6699 või e-posti aadressil [email protected].

Kõikide Audentese kliendi soodustustega saate tutvuda meie kodulehel.

Jalus