fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Audentes Fitnessi treeningupaketid on Teile 20% soodsamad

20.10.2017

Hea lapsevanem!

Täname, et usaldate Audentese erakooli oma lapse arendamisel. Audentese eesmärk on pakkuda lastele kvaliteetset haridust ning kogu perele mitmekesiseid arengu- ja sportimisvõimalusi.

Teie kui erakooli lapsevanem saate endale soetada Audentes Fitnessi mistahes treeningupaketi 20% soodsamalt (see lisasoodustus ei laiene kampaaniapakkumistele).

Fitnessiklubis on palju häid võimalusi sportida aasta ringi: meil on jõusaal, ujula, kolm rühmatreeningute stuudiot, squash’i-väljak, spinningusaal, kergejõustikuhall ja -staadion, maadlussaal ning akrobaatikalinnak.

Ostes treeningupaketi, võite

Soodustuse kasutamiseks saatke Audentes Fitnessile elektrooniline avaldus.

Sobiva paketi lepingu saate sõlmida klubi lahtiolekuajal klienditeenindaja juures, pärast soodustuse aluseks oleva avalduse esitamist ja läbivaatamist.

Audentes Fitnessi võimaluste kohta saate täpsemalt lugeda kodulehelt. Küsimuste korral olete oodatud ühendust võtma fitnessiklubi telefonil 699 6699 või e-posti aadressil [email protected].

Jalus