fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES

Audentes jõudis „Unistuste tööandja 2020“ konkursil finaali

31.01.2020

Kolmapäeval, 29. jaanuaril 2020 kuulutati “Unistuste Tööandja: 100 ideed” konverentsil välja Unistuste tööandja 2020. Tiitli pälvis Elisa Eesti AS, avaliku sektori arvestuses noppis tiitli Keskkonnaagentuur.

Meil on hea meel teatada, et Audentes jõudis finaali. Finalistide hulka mahtusid veel Keskkonnaamet, Proekspert AS, Coop Pank AS ja Scoro Software OÜ. Kokku osales 20 ettevõtet.

„Unistuste tööandja konkursil finalistide hulka pääsemine on kvaliteedi ja usalduse märk ja oleme uhked, et saame end sellise märgiga ehtida. See on tunnustus, et oleme hea tööandja ja iga meie töötaja võib veelgi suurema uhkustundega Audentest soovitada,“ selgitas Audentese personalijuht Ly Mazurtšak.

„Unistuste tööandja“ konkurss toimus seitsmendat korda ja seda korraldab Marketingi Instituut. Tulemusi hindas professionaalne žürii, mille koosseisu kuulusid Babbeli talentide värbamisjuht Renita Käsper, Teeme Ära SA juhatuse liige Anneli Ohvril, Smartgrow tegevjuht Lauri Tabur, FendaF asutaja ja juhatuse liige Irene Metsis ja PARE juhatuse liige ning ERR-i HR arendus- ja koolitusjuht Kristel Maran.

Jalus