fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Audentes jõudis unistuste tööandja konkursil finalistide hulka

30.03.2020

Marketingi Instituudi korraldatav unistuste tööandja konkurss selgitab igal aastal välja Eesti tublimad tööandjad. Tiitli „Unistuste tööandja 2020“ pälvis ettevõtetest Elisa Eesti AS ja avaliku sektori organisatsioonidest Keskkonnaagentuur. Finalistide hulka mahtusid veel Audentes AS, Coop Pank AS, Proekspert AS ja Scoro Software OÜ.

Kokku osales konkursil 20 organisatsiooni, keda analüüsiti kolmes vaates.

  • Organisatsiooni töötajate antud tagasiside põhjal selgitati välja, millisena näevad oma tööandjat praegused töötajad.
  • Organisatsiooni juhtide täidetud ankeet andis ülevaate, millisena näevad oma organisatsiooni juhid.
  • Koostöös tööotsingu portaalide ja kõrgkoolidega selgitati välja, millise tööandjana näevad Audentest potentsiaalsed töötajad.

Meie organisatsioon soovib olla hea tööandja
Konkursi raames jagas oma tööandja kohta kiidusõnu 100 Audentese töötajat. Oldi ühisel meelel, et viime ellu olulist missiooni ning et meid inspireerib ühtne, üksteisest hooliv ja mitmekultuuriline meeskond. Töötajad tunnustasid Audentest kui kindlat ja ausat tööandjat, kelle juures saab ennast teostada ning üles näidata algatusvõimet ja ettevõtlikkust.
Selleks et pakkuda sissevaadet konkursi finalistide organisatsioonidesse, avaldatakse töötajate tagasiside kokkuvõte peatselt ka Directori veebilehe rubriigis „Unistuste tööandja“.

Kogusime mainetugevduseks uusi ideid
Kuna iga tööandja soovib, et tema töötajad

  • kiidaksid avalikult oma tööandjat, tooteid-teenuseid ja kolleege;
  • mõtleksid organisatsiooni arengu huvides kaasa otsestest töökohustustest märksa laiemalt;
  • kingiksid tööandjale oma kõige väärtuslikumaid ideid ning
  • toetaksid kolleege kui pereliikmeid,

jagati kõigile konkursil osalenud organisatsioonidele ühises õpitoas soovitusi, kuidas enda mainet veelgi parandada. Selle teadmise põhjal suudame senisest läbimõeldumalt suunata oma värbamistegevust, sest inimesed eelistavad töötada hea mainega ettevõttes.
Meie töökuulutustele on nüüdseks lisandunud märgis „Unistuste tööandja“, mis on kandidaatide jaoks kvaliteedimärk, kuid seab samas Audentesele veelgi suurema vastutuse maine hoidmisel.

Töötaja on usaldusväärne soovitaja
Sageli konsulteerivad kandidaadid enne tööletuleku otsuse langetamist mõne sugulase või tuttavaga, kes töötab selle potentsiaalse tööandja juures. Info liigub ja levib ning kujundab sel moel ettevõtte mainet.
Iga töötaja peaks läbi mõtlema, millist sõnumit ta kannab ja edastab. Ja kui tunded tööandja suhtes ei ole kõige positiivsemad, siis tuleks mõelda, millega ma rahul ei ole ja mida ma ise saan teha selleks, et olukord muutuks.
Kindlasti peaks töötaja jagama oma rahulolematust tööandjaga, sest alati on olemas lahendus. Oluline on ennast tööl hästi tunda ning selleks ka ise samme astuda. Õnneliku töötaja tunneme juba kaugelt ära!

Audentese mainet saab mõjutada iga töötaja
Seminaridel ja konverentsidel esinedes või panustades erialategevusse, esindab iga töötaja Audentest. Ka see on suurepärane võimalus organisatsiooni esiletõstmiseks. Säärane tegevus suurendab Audentese tuntust ja äratab potentsiaalsetes töötajakandidaatides huvi.
Seega kujundame oma ühise tegevuse ja käitumisega nii Audentese töökeskkonda kui ka mainet. Märgake oma kolleege ja nende käitumist. Tunnustage head ning toetage ja innustage, kus vajadust näete.
Hoiame üheskoos Audentese mainet kõrgel ja oleme uhked oma tööandja üle!

 

Jalus