fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Audentes sai 24-aastaseks

07.06.2019

15. mail kogunesid õpilased, õpetajad ja teised koolitöötajad kooli aulasse, et tähistada Audentese 24. sünnipäeva. Traditsiooni jätkates kinkis iga klass ka sel sünnipäeval kooli raamatukogule uue teose koos heade soovidega.

1.–5. klassi aktusel andis iga klass oma sünnipäevasoovid edasi hoolikalt harjutatud etteastena ja iga raamatu kohta rääkis lühidalt ka meie raamatukogu juhataja Rita Hübner. Kõik said kingitud teoste pilte suurelt seina peal näha ja igaüks võis nende raamatute seast leida endale lemmiku, mida tulevikus lugeda.
Aktust juhtisid 2.b klassi õpilane Konrad ja 4.a klassi õpilane Jolandra, palaga „Kass Betty laul sõprusest“ esines 2.b klassi õpilane Aleksandra. Aktuse lõpus said kõik näha animatsiooni, mida 1.b, 3.c ja 5.c klass olid kooli sünnipäevaks ühiselt juba mõnda aega sepitsenud.

6.–9. klassi aktuseks olid õpilased ette valmistanud erinäolised etteasted, mis tutvustasid nende kingitud teoseid. Mängiti raamatutegelasi naljakas võtmes, esitati tutvustus põneva videona ja korraldati isegi „Kahoot!“. Muusikalist vaheldust pakkusid Henrietta, Mirtel, Sandra, Mia ja Danero muusikaõpetaja Diana Tunijeva juhendamisel.

10.–12. klassi ja IB üksuse aktusel lauldi ühiselt koolilaulu ning iga klass kinkis koolile loomulikult raamatu koos heade soovidega. Klaveripalaga esines IB õpetaja Rodrigo Preciado Azcunaga.
Aktuste lõpul tänas raamatukogu juhataja Rita Hübner kõiki suurepäraste raamatute eest, mida kogunes sel aastal 30. Kingitud teosed on välja pandud meie raamatukokku, kus koolipere saab neid uurida ja lugemiseks laenutada.

Õnne, tarkust, tervist ja tasakaalu sai sel päeval soovitud mitukümmend korda ning tähtpäeva puhul ei puudunud ka maitsev sünnipäevakook.

Jalus