fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTESE 20. SÜNNIPÄEV

Galerii: Audentes tähistas 20. sünnipäeva

18.05.2015

Reedel, 15. mail tähistas Audentes 20. tegutsemisaastat. Juubelipäeva puhul toimus Audentese spordihallis kontsertetendus, millele järgnes kooli e-gümnaasiumi abituriendi Getter Jaani akustiline kontsert.

Audentese juhatuse esimehe Ahto Orava sõnul on Audentes kahe kümnendi jooksul leidnud oma kindla positsiooni hariduses ja spordis: „Audentes on loonud kvaliteetsed ja mitmekülgsed arenguvõimalused eri vanuses inimestele. Me oleme uhked selle üle, et peale hea koolihariduse suudame pakkuda parimaid tingimusi enesetäiendamiseks huvikeskuses ja spordikeskuses.“

Ahto Orava sõnul rõõmustas teda eriti laste endi suur soov kooli sünnipäeva tähistada. „Klassikalise hariduse kõrval on meie koolis olulised loomingulisus ning iga lapse individuaalsed huvid, mida väljendavad ka mitu tähtpäevaks valminud kunsti- ja huvialaprojekti,” selgitas ta.

Sünnipäeva puhul on õppeaasta lõpuni nii suures kui ka väikeses koolimajas vaatamiseks väljas põnevad ja värviküllased näitused. Huvikeskuse kunsti- ja käsitööringi ning tehnika- ja puutööringi õpilased valmistasid sünnipäevaks installatsiooni, mis pakub huvilistele katsetamisrõõmu ning valgusemängu. Lastekooli 265 last kinkisid aga koolile tähtpäevaks nende endi kaunistatud kardinad.

20. sünnipäevaks valmis veel Audentese lauamäng, mis tutvustab erakooli, lastekooli, spordigümnaasiumi, huvikeskuse, spordiklubi ja fitnessiklubi tegemisi. Mängus saab küsimustele vastates proovile panna oma teadmisi ja nutikust ning ühtlasi lahendada tegevusülesandeid, näiteks kedagi jäljendada või midagi välja uurida.

Audentese mitmekülgseid võimalusi teadmiste ja oskuste põnevas maailmas tutvustas ka sünnipäevale pühendatud 15. mai kontsertetendus „Tarkus. Tervis. Tasakaal“. Pärast etendust said peokülalised kuulata särava laulja ja Audentese e-gümnaasiumi abituriendi Getter Jaani akustilist kontserti.

Audentes tegutseb 1995. aastast, pakkudes mitmekülgset arenemis- ja õppimisvõimalust igas eas lastele ning täiskasvanutele.

Vaatan lastekooli tutvustavat videot
Vaatan lastekooli etteastet

Vaatan spordigümnaasiumi tutvustavat videot
Vaatan spordigümnaasiumi etteastet

Vaatan spordiklubi tutvustavat videot
Vaatan spordiklubi etteastet

Vaatan fitnessiklubi tutvustavat videot
Vaatan fitnessiklubi etteastet

Vaatan huvikeskuse tutvustavat videot
Vaatan huvikeskuse etteastet

Vaatan erakooli tutvustavat videot
Vaatan erakooli etteastet

Jalus