fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

E-GÜMNAASIUM

Audentese e-gümnaasium jagas koostöös Rocca al Mare kooliga praktilisi kogemusi e-õppe korraldusest

16.04.2020

Teisipäeval, 7. aprillil toimus HITSA ja Clanbeat eesvedamisel veebiseminar, mille eesmärk oli jagada kogemusi iseseisva õppimise toetamisest.

Milline võiks olla õpilase usaldamise ja kontrollimise osakaal? Kuidas hoida isiklikku kontakti õpilasega? Kuidas hindamisega tagasisidestamist toetada? Mis on kõige olulisem sõnum, mida rõhutada koolidele, kes on iseseisva õppimisega algusfaasis? Neile ja paljudele teistele küsimustele otsisid üheskoos vastuseid Audentese e-gümnaasiumi ja Rocca al Mare kooli juhid ja õpetajad.

Seminaril kõlasid iseseisva õppe näited ning soovitused nii õpetajatele kui ka lastevanematele. Samuti räägiti iseseisvast õppimisest ja selle toetamisest õpetajatega, kelle õpilased seavad endale ise õppeplaanid ja nende järgi õpivad.

Oma kogemusi jagasid Audentese e-gümnaasiumi juhataja Vera Korelskaja-Novikova, eesti keele õpetaja Anu Petermann, inglise keele õpetaja Mari Pruli, füüsikaõpetaja Anna-Helena Saarso ning Rocca al Mare kooli õppejuht Gled-Airiin Saarso, inglise keele õpetaja ja vanema kooliosa juhataja Aet Raudsep, bioloogiaõpetaja Kristel Mäekask ja 11. klassi õpilane Kristjan Pärt.

Seminari „Kuidas toetada iseseisvat õppimist“ saab järele vaadata HITSA videokanalis.

Vaatan seminari

Jalus