fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Audentese erakooli õpilased viisid oma kooli Tallinna inglise keele ainevõistlusel esimese kümne hulka

20.04.2015

Inglise-keele-ainevõistlus_2015_2Meil on põhjust rõõmustada, sest Audentest esindanud õpilased viisid oma kooli Tallinna inglise keele ainevõistlusel esimese kümne hulka.

Ainevõistlus toimus 9. aprillil viiendatele ja kaheksandatele klassidele. Üritust korraldas Tallinna Õismäe vene lütseum.

Kaheliikmelistel võistkondadel tuli lahendada hulk kompleksülesandeid. Viienda klassi ülesanded hõlmasid kuulamist, vanasõnade kokkupanemist, sõnavara, lugemist, loetust arusaamist ja üldteadmisi. Kaheksanda klassi õpilastel oli vaja lahendada videoülesanne ning sõnavara- ja keelekasutusülesanded, samuti tuli neil tegeleda sõnatuletuse ja grammatikaga.

Viiendast klassist esindasid Audentest Marti Kütt (õp Katrin Pihl) ja Aron Alliksaar (õp Jana Anton). Nemad tulid 32 koolivõistkonna hulgas 9.–10. kohale.

Kaheksandast klassist esindasid meie kooli Janet Murumets ja Melany Orle (õp Jana Anton). Nemad tulid 26 koolivõistkonna hulgas 9.–11. kohale.

Jalus