fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordiklubi

Audentese esmakordne osalemine sportvõimlemise võistlustel oli edukas

21.03.2022

Audentese spordiklubi Erika võimlas toimusid eelneval laupäeval üleriigilised sportvõimlemise võistlused, mille korraldas Tallinna Ülikooli Võimlemisklubi.

Kokku osales viis klubi – 77 võistlejat, millest 12 olid Audentese spordiklubist. Esikoha karikaid võitsid kõik Audentese noorvõimlejad. Lisaks saavutati hulgaliselt ka teisi auhinnalisi kohti.

Sportvõimlemise võistlustegevus Eestis seiskus 2000. aastal, kui lammutati spetsialiseeritud võimlemissaal Tallinnas. Pärast kahekümneaastast järjepidavat asjade ajamist, õnnestus 2020. aastal üles ehitada, varustada ning lõpuks rahvusvaheliste toetuste abil avada kaasaegne sportvõimlemise saal. Sellest hetkest taaskäivitus võistlustegevus Eestis.

Võistlustegevusele pani tugevalt õla alla ka Audentese spordiklubi ja võttis enda kanda Tallinnale kuuluva Erika võimla haldamise.

Jalus