fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

Audentese koolivaheajal toimub linnalaager

19.02.2016

Audentese linnalaager_370x240Sel õppeaastal läks Audentese erakool üle viiele vaheajale ning seetõttu ei lange meie teise poolaasta vaheajad enam kokku riiklike vaheaegadega. Linnalaagreid korraldame aga ühes rütmis just Audentese erakooli vaheaegadega, et sisustada meie õpilaste õppetööst vaba aega põnevalt ja mitmekülgselt.

Koolivaheaeg on aeg, kus laps puhkab õppetööst ja kogub uut energiat järgmiseks õppeperioodiks. Vanematel ei ole iga kord võimalik veeta vaheaega koos lapsega ja seepärast on meie huvikeskus korraldanud Audentese erakooli vaheaegadel juba aastaid linnalaagreid.

Vahva laagrikava pakub lapsele tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

22.–23. ja 25.–26. veebruaril toimub linnalaager kahele vanuserühmale: 5–7-aastastele ja 6–12-aastastele. Mõlemale rühmale on kokku pandud põnev laagrinädal ja iga osaleja võib välja valida just endale meelepärased päevad.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Jalus