fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Audentese koolivaheajal toimub taas linnalaager

22.02.2017

Vanematel ei ole iga kord võimalik veeta koolivaheaega koos lapsega. Seepärast korraldab meie huvikeskus juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaja veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt.

Vahva laagrikava pakub lapsele tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Laager toimub kahele eri vanuserühmale. Mõlemat rühma ootavad ajavahemikus 27.02–03.03 ees põnevad päevad, mille hulgast võib iga osaleja välja valida just endale meelepärased.

  • 5–7-aastaste laste laagris tähistatakse vastla- ja tuhkapäeva. Põnevad ettevõtmised toimuvad ka Eestimaa päeval, lume, jää ja vee päeval ning jääkarude ja pingviinide päeval.
  • 6–12-aastaste laste laagri osalejad veedavad sisukalt aega liiklusmängukeskuses, Skyparki batuudikeskuses ja Al Mare Bowlingus. Peale selle vaatavad lapsed kinos „LEGO® Batman filmi“ ja NUKU teatris etendust „Rapuntsel“, ujuvad Kalev Spa veekeskuses, orienteeruvad Audentese koolimajas ning osalevad põnevates töötubades.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Jalus