fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Audentese korvpallinaiskond krooniti esiliiga võitjaks

07.06.2021

Nädalavahetusel peeti Paides naiste esiliiga Final Four, kust karikavõitjana väljus Audenteses spordiklubi naiskond.

Võidukas naiskond. Foto: Siim Solman.
Võidukas naiskond. Foto: Siim Solman.

Head minekut näidati juba poolfinaalis, kus alistati Luunja valla naiskond 73:46. Pühapäevases finaalmängus mindi võidukarika eest vastamisi Rapla Korvpallikooliga. Võimsalt alustanud Audentese naiskond juhtis poolajaks 37:31, kuid suutis mängu teises pooles vahet veelgi kasvatada ja võitis finaali 74:56. Võistkonna parimana kogus Trine Kasemägi 20 punkti ja 13 lauapalli, ühtlasi valiti ta ka naiskonna MVP-ks.

Lisaks karikavõidule tegi aga hooaja eriliseks ka tõsiasi, et Reet Rausbergi ja Andra Viirpalu juhendamisel läbis naiskond esiliiga täiesti puhaste paberitega ehk ei pidanud hooaja jooksul kordagi kaotuse kibedust maitsma. Mitmed võistkonna liikmed tõid edu valemina välja tiimi suurepärase klapi. ,,Vanadest ja noortest on hea kooslus: tahtmist täis naised ja targad treenerid seal eesotsas,” selgitas finaalis 14 punkti visanud Kati Rausberg heade tulemuste tagamaid. Lisaks toodi välja tiimi tahet ühise eesmärgi nimel pingutada, mis pühapäevases finaalmängus ka suurepäraselt realiseeriti.

Kuigi ka sellel hooajal segas tavapärast rütmi koroonaviirus ja korra pidi selle tõttu lausa terve tiim eneseisolatsiooni jääma, siis tõdesid nii võistkonna kapten Ellen Anett Põldmaa kui ka MVP-ks valitud Trine, et pärast segast talveperioodi oli jälle rõõm trenni minna ja koos võistkonnaga mängudes pingutada. ,,Mängijad nautisid korvpallimängu ja seda on kindlasti ka tulemusest näha,” sõnas kapten.

Naiskonna kapteni Elleni jaoks oli lõppenud hooajal veel eriline tähendus, sest 2019/2020 hooaeg tuli tal põlvevigastuse tõttu vahele jätta.  ,,Taas platsil olla on suur rõõm ja nauding,” kirjeldas pallur oma tundeid. Lisaks liiga võidule meenutab ta eredamaid hetki möödunud hooajast: ,,edukat hooaega alustasime Tallinna meistrivõistluste pronksiga. Lisaks pakkusid head emotsiooni ka karikavõistluste mängud, kus olime konkurentsis meistriliiga võistkondadega.”

Naiskonna liikmed kinnitavad, et jäid hooajaga igati rahule ning kiidavad oma treenereid, kes on samas piisavalt nõudlikud aga ka mõistvad. Nüüd ootab naiskonda ees väljateenitud suvepuhkus ja paus, et uueks hooajaks häid mõtteid koguda.

Jalus