fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Audentese korvpallitüdrukud olid karikavõistlustel üliedukad

22.12.2021

Korvpalli karikafinaali jõudsid sellel aastal kõik tüdrukute ja naiste võistkonnad nii U14, U16, U19 kui ka täiskasvanute arvestuses. Võidukarika tõstsid peakohale neist kolm.

Tüdrukute U14 võistkond alistas Tartu Ülikooli spordihoones peetud finaalmängus Pärnu Spordikooli 80:64.
Võistkonda kuulusid Laura Liisa Grünmann, Lada Lesina, Nora Liis Veisberg, Julia Avramenko, Emma Arumägi, Merili Mette Marjamäe, Eva Lotta Vannamik, Marjanne Tomingas, Miia Liis Sults, Sandra Saarmets, Emma Riin Treisalt, Saskia Makke, Mia Liisa Tamp ja Karoli Krete Marjamäe. Turniiri MVP Laura Liisa Grünmann. Treenerid Andra Viirpalu ja Maia Dorbek.

Foto: Diana Jesin


Tüdrukute U16
võistkond võitis finaalmängus Rapla Korvpallikooli tulemusega 78:45.
Võistkonda kuulusid Kayla Jade Frier, Kätlin Kangur, Lisa Sirgi, Mirtel Trumsi, Karolin Normak, Laura Mägi, Kadri Liina Orasmäe, Norah Marie Pae, Regina Pendis, Isabella Raiendik, Kaisa Urba, Elisabeth Lill ja Liise Lugna. Turniiri MVP Kätlin Kangur. Treenerid Maia Dorbek ja Reet Rausberg.

Foto: Diana Jesin


Tüdrukute U19
finaalmäng toimus kahe Audentese võistkonna vahel, kus vastamisi olid Audentes SK/Siili PK ja Audentese SK/TSK. Võitjana väljus Audentes SK/Siili PK, kes alistas hõbemedalistid tulemusega 103:55.
Võistkonda kuulusid Maarja Grünmann, Marta Eleri Jaama, Kätlin Kangur, Sille-Liis Mölder, Kristel Rattasepp, Anna-Liisa Vannamik, Hanna Maria Sibul, Elena Iliste, Karoliina Koolmeister ja Kerttu Raudleht. Turniiri MVP Marta Eleri Jaama.
Audentes/Siili treener Maia Dorbek, Audentes/ TSK treenerid Andra Viirpalu ja Reet Rausberg.

Foto: Diana Jesin


Naiste võistkond
võitis karikafinaalis hõbemedalid, kui võistlusliku mängu käigus tuli tunnistada TalTech/NORDAID paremust 72:59.
Võistkonda kuulusid Ellen Anett Põldmaa, Kati Rausberg, Trine Kasemägi, Eliise Pajumets, Ele-Riin Vene, Mailian Elisabeth Matsina, Elena Iliste, Grete Kruuk, Mariell Friedemann, Egle-Liisa Onton, Laura Anette Tael ja Mirtel Trumsi. Treenerid Reet Rausberg ja Andra Viirpalu.

Foto: Siim Semiskar

Jalus